| deeadeea111 a întrebat:

Deci pana la urma s-au afisat deja rezultatele pe netsau nu
daca da atunci spuneti-mi si mie unde s-au afisat ca pe edu.ro nu le gasesc. Fundahappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.realitatea.net/......14536.html
Pa, pa.

| ascovit a răspuns:

Rezultatele se vor afisa pe data de 3 iulie, dupa contestatii.
Bafta!

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Oameni buni, rezultatele finale, adica alea de dupa contestatii se afiseaza pe 3 iulie pe edu.ro.Nu ai cum sa le gasesti pentru ca nu s-au afisat online inca.

| deeadeea111 explică (pentru AndreeeaDaniela):

Bine,bine calmeaza-te! Nu am comis o crima pentru ca am intrebat...tongue

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru deeadeea111):

Stiu ca n-ai comis nicio crima, dar in Calendarul De Desfasurare a Evaluarii Nationale scrie clar lucrul asta.