| deliutza_7233 a întrebat:

Deci pe facebook poti sa scrii de exemplu ca esti la mall cutare sau la cafeneaua cutare... cum pot sa fac si eu? adica sa imi scrie ca... este la mall cutare sau nu stiu unde? va rog mult helpp:*

Răspuns Câştigător
| TudoooriiitaaaxD a răspuns:

Dai click la stare ca si cum ai scrie o postare dar in loc sa scrii, in partea stanga jos sunt doua patratele...unu e cu "who are you with" si altu "unde esti" si dai acolo si scrii.

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

La profilul tău, sub poza ta apeşi "Perete", apoi la mijloc, sub pozele alea 5 scrie "Actualizează-ţi starea", dedesubt este un chenar, scrii acolo "Sunt la Mall" şi apeşi "Postează"...

| alle96 a răspuns:

Jos,undeva in stanga.e ceva gen,ca o picatura de apa, dai acolo, si scrii unde esti:*