| IloveDamon a întrebat:

Buna happy As dori si eu sa stiu cum pot sa postez pe facebook ca am fost la cafeneaua X sau la pizzeria Y si apoi sa scrie numele prietenilor mei cu care am fost? big grin Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

Scrii de ex : La (numele locului unde ai fost) cu (tastezi numele prietenilor (numele de fb) si o sa iti apara o lista exact sub aia unde scrii si dai click pe prietenul cu care ai mers. Sper ca ai inteles, bafta!winking

| IloveDamon explică:

@PurpleDreams : Merge doar cu numele prietenilor, nu si cu numele cafenelei sad stiu ca exista o aplicati Places/Locuri, dar nu stiu cum o pot instala straight face