| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a întrebat:

Deci prin repartizarea computerizata am intrat la liceul x.pana pe 15 trebuie depus dosarul. daca vreau sa ma mut pana incepe scoala la liceul y.ma pot muta? chiar daca am fost repartizata la liceul x? funda normal

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, deci mergi la inspectorat şi depui cerere de transfer alături de un părinte. Dar între timp depui şi dosarul la liceul x pentru că în caz că ţi se respinge transferul să ai un loc stabilit, să nu rămâi pe dinafară. Dacă transferul ţi se aprobă mergi şi iei dosarul de la liceul x şi îl duci la liceul y pe baza hârtiei pe care o primeşti de la inspectorat cum că ţi s-a aprobat transferul. Baftă!

1 răspuns:
| ELD a răspuns:

Pai te poti repartiza in functie de medie, dar numai din semestrul 2happyte poti muta.eu asa stiu daca gresesc, scuzehappy