| Bogdanღ a întrebat:

Deci profesoara de germana a spus ca sunt absent pe ziua de azi si mi-a mai spus ca mi-a dat un 2, se poate sa fii absent si sa iei nota?

Răspuns Câştigător
| Eli04 a răspuns:

Asa nu se poate, din moment ce esti absent, sa iti treaca o nota pe data aceea happy

5 răspunsuri:
| CrazzzyA a răspuns:

Poate ti-a dat 2 in alta data laughing

| AnKa76 a răspuns:

Iti poate da 2 pe alta data dar pe aceea in care ai fost absent, Nu.

| DiiiaDy a răspuns:

Da,la profesori se poate orice, ori iti trec nota din alta zi in care ai fost, ori nu-ti pune absenta si-ti pune nota. laughing) dar nu te agita asa e la scoala peste cativa ani o sa razi de intamplarile astea.

| TheFucker a răspuns:

Nu are cum! Tu nu ai fost la scoala, nu ai raspuns, nu ti-a dat test, deci?
Poate ai luat nota alta data si ea nu t-a spus.
Orice este posibil.

| Bogdanღ explică:

Nu mi-a dat nici o nota, colegi astia sunt mai prost, i-am aranjat rolling on the floor mersi tuturor