| Ricardo931711123 a întrebat:

Buna tpu.Ma poate pune profesoara de franceza absent la ora de germana ea predant la clasa ei si profesoara de germana lipsind.

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da.prezenta o poate face orice profesoara daca lipseste titulara, si lasa clasa in grija ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poate sa puna absent atat timp cat ea era responsabila de ora si tu nu erai prezent

| CaSiHai a răspuns:

Nu, nu are voie sa faca asa ceva

| HailSithis a răspuns:

Da, daca avea catalogul, fiind profesor suplimintor(sau doar avea grija de voi) putea.

| Ricardo931711123 explică:

Nu era in grija ei nu aveam profesori suplinitori aveam ora libera.

| DanielaMăăă a răspuns:

Da,poate pentru ca si profesor suplimitor si l-a mine mi s-a intamplat.