| AlexDorinel a întrebat:

Azi inainte sa ma asculte la Istorie mi-a pus dată si m-a ascultat si n-am stiut nimic si a mai scris ceva acolo, oare mi-a pus nota sau a dat din pix ca sa ma sperie sa cred eu ca mi-a pus nota?
Inainte sa ma asculte erau 3 copii care n-au invatat si i-a trecut imediat la loc.Copiii aia oare au facut expre sa ma asculte pe mine? Sunt si copii nepasatori de note, cred ca au facut.Si ala de istorie ii sare pe toti si ma asculta pe mine...
Ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-a pus nota, ca nu da nimeni aiurea din pix.
Sperietura va apare cand vei vedea cu ochii tai un 3 sau 4 la istorie!

| sierra1 a răspuns:

"oare mi-a pus nota sau a dat din pix"

dă-ne numărul ei de telefon s-o intrebăm (dacă ție ti-e târșeală)

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Tarseala, n-am mai auzit cuvantu asta de 15 ani laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe burta, e apa mica laughing
Data viitoare cand te asculta, ca sa il, sau sa o surprinzi, invata vreo 3 lectii asa, cap coada, fa o tampenie ca sa te asculte, si da-i peste nas si zici lectia ca la carte laughing o sa ii lasi masca pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi suntem clarvăzători să ştim ce a făcut profa ta sau ce dracu că mă enervez cu întrebări tâmpite.

| Lorennn a răspuns:

Buna, cred ca ti-a pus in creion si urmeaza sa te mai asculte, daca nu inveti o sa o treaca cu pixul iar daca inveti iti pune o nota mai mare

| BlueMăslinăRed a răspuns:

Ai putea sa intrebi colegii din față
Poate au văzut ceva