| Ioanna05 a întrebat:

Din ce se da bacul la bio-chimie in afara de matematica, romana si biologie?

Răspuns Câştigător
| Athée a răspuns:

Matematica, Lb. Romana, si ai de ales 2 din 3 ( Fizica, Biologie, Chimie ) oricare din astea 3, cu conditia sa fie 2. Ex. Fizica si Chimie. Si competenta la Engleza si Informatica.
Sper c-am fost de ajutor.

| Ioanna05 explică (pentru Athée):

Iti multumesc foarte mult, dar e obligatoriu informatica? sau se poate de exempli: romana, mate, bio, chimie, engleza?

| Athée a răspuns (pentru Ioanna05):

Sunt competente Engleza si Informatica, deci sunt obigatorii. Dar la Info poti da ECDL si scapi de competenta.

| Ioanna05 explică (pentru Athée):

Ok, multumesc mult :*

| Athée a răspuns (pentru Ioanna05):

Cu mare placere.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Fizica si Chimie.

| Dєєa a răspuns:

Chimie

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

E clar, din chimie