| Bibiutza a întrebat:

Din ce se da teza la stiinte sociale? Dar la mate-info?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat ambele profile... de la mi la ss
pai la mate-info dai la matematica, informatica, romana, engleza sau franceza, biologie sau fizica sau chimie.
la stiinte sociale dai la romana, logica, istorie sau geografie, engleza sau franceza...cam atatwinking
pup ai grija de tine!

5 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

La mate info dai in mate info romana si la laegere fizica chimie sau biologie la sttinte sociale dai din istorie romana si nu mai stiu big grin

| Meandjustme a răspuns:

La stiinte chiar nu stiu dar la mate-info iti pot raspunde pentru ca eu sunt la mate-info. Dai teze la:Matematica, romana, informatica si alegi din chimie, fizica, biologie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ştiite sociale din română, engleză, istorie/geografie şi logică

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ştiinţe* laughing

| Surazion a răspuns:

La stiinte sociale dai teze la urmatoarele obiect de studiu: limba si literatura romana, prima limba aleasa, geografie/istorie. La stiinte socio-umane dai teza la urmatoarele obicete de studiu: logica si argumentare (clasa a IX-a), psihologie (clasa a X-a), economie (clasa a XI-a), filosofie (clasa a XII-a).