| juicymoistureXD a întrebat:

Ce se face la mate-info? La stiinte sociale? Dar la cele ale naturii?

2 răspunsuri:
| ElenaErika a răspuns:

La mate info se face: rom, mate, info, cds, tic, logica si argumentare, muz/desen, fr, eng, ist, geo, bio, chimie, fiz, sport, religie.
La uman[stiinte sociale]: rom, mate, tic, logica si argumentare, muz/desen, fr, eng, ist, geo, bio, chimie, fiz, sport, religie, holocaust[un fel de istorie alta decat cea de la clasa], latina.
La stiinte ale naturii: rom, mate, tic, logica si argumentare, muz/desen, fr, eng, ist, geo, bio, chimie, fiz, sport, religie, si optionale cu stiinte ale naturii

| Jeyrey a răspuns:

La mate info sa fac foarte multe ore de matematica, informatica, dar este destul /foarte greu si la fizica, chimie, poate chiar si biologie. La stiinte sociale : logica, mai tarziu psihologie, economie si filozofie. La cele ale naturi (adica bio-chimie) se fac multa chimie si biologie, dar sa nu crezi ca celelalte sunt neglijate. In mare cred ca la mate info este cel mai greu si la stiinte sociale cel mai usor happy