| AndreeaE a întrebat:

Din pacate am fost repartizata pe Economie sad. Cum este? Greu la mate?big grin. Toata lumea fuge de ea..Cine este in Economic Buzau sa-mi lase un mesaj ceva sa pot vorbi mai multe. Vreau sa stiu cum este profilul. Am un viitor din liceul asta?big grin

Răspuns Câştigător
| FriendsShow a răspuns:

Si eu sunt la economic, in Bucuresti, intru in toamna la liceu.NU se face foarte multa matematica, 2 ore in clasa a 9-a si a 10-a, si 3 in a 11-a si a 12-a parca.Dai teza la romana, mate si engleza.Si bacul la romana, mate(M2) si cateva materii la alegere economie, geografie, ...numai stiu.
intra aici si vei vedea tot: http://madgearu.ro/desprenoi/curriculum_2008_2009.html

Funda?