| littlegirl07 a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, ce profil la liceu este cel mai bun?

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Toate profilele sunt bune în felul lor însă tu trebuie să te orientezi în funcţie de ceea ce îţi doreşti să faci în viaţă.
Cu toate acestea, Matematică-Informatică îţi oferă mai multe posibilităţi.
Succes!

| Mariana155 a răspuns:

Bineinteles mate-info ca na se zice ca daca mergi la mate-info poti intra la orice facultate dar in ziua de azi nu mai conteaza liceul pe care l-ai facut pentru facultate conteaza doar bac-ul sa il ai luat. Depinde spre ce vrei tu sa te indrepti daca vrei sa mergi la drept, poti sa te duci la profilul filologie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mate-info ai toate portile deschise pentru facultate

| IonutAxi a răspuns:

Pai ce iti place tie.

| cacababa a răspuns:

Cum adica ce profilk?

| Yuuuki a răspuns:

Acela care te "tenteaza" pe tine.De ex pentru mine e stiinte ale naturii.Deoarece imi place chimia si biologia si vreau sa ma fac doctor veterinar.