| anonim_4396 a întrebat:

Dl Goe de Ion Luca Caragiale este schita sau nuvela? Va rog spuneti-mi doar daca sunteti siguri.

Răspuns Câştigător
| 5uMMeR a răspuns:

Este schita, 100%. Daca vrei sa te convingi poti gasi raspunsuri pe Wikisource sau alte site-uri.

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si Google spune... schita ^_^

| Aberdeen a răspuns (pentru DoarBogdan):

Curând Google nu va mai însemna nimic pe lângă TPU.hee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Aberdeen):

Curand, nu o sa mai fie TPU laughing

| Aberdeen a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu se poate, dar ce-i cu optimismul ăsta?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Aberdeen):

Am avut o zi nasoala sad

Si intrebarea mea e, oare cei care pun o intrebare aici, care se poate cauta foarte usor pe google, ei chiar astepta un raspuns de aici? Atata timp, cat pot si ei sa caute?

| Aberdeen a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu e primul, dar oare... nu e nici ultimul? Să ne bucurăm de șansa foarte ușoară de a primi funde. laughing Glumesc.
Ah, îți dai seama, dacă conta cu adevărat răspunsul respectivei întrebări pentru solicitant, s-ar fi zbătut să găsească și singur, mai ales ceva atât de ușor de găsit. Înțelegeam dacă cerea și argumente pentru răspuns, ca să înțeleagă așadar ceva ce ar fi găsit pe google.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Aberdeen):

Asta strica imaginea TPU laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Am pus intrebarea aici pentru ca google zicea 2 chestii diferite tongue

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am facut referire la tine frate laughing, asa in general.

| RorySan a răspuns:

Schita!

| Blackrose4 a răspuns:

Schiță, clar.

| Raulete_Raul_1990 a răspuns:

Schiță.