| brokxy a întrebat:

Doar online se pot face inscrieri la facultate? Nu ma prea pricep si nu stiu este obligatoriu online?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cam da si au fost deja in iulie. Mai ai sanse in septembrie la etapa 2.

| brokxy explică (pentru Wr3nch):

Cam in ce data in septembrie incepe etapa 2?

| Wr3nch a răspuns (pentru brokxy):

Depinde de facultate, dar de obicei e afisat pe site-urile lor la sectiunea admitere.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, peste tot au fost si vor fi online si in septembrie. Sunt cateva exceptii ca de exemplu filiale ale facultatii care sunt intr-un oras mai mic. La mine la UB la Geografie la Calimanesti, asa a fost. Poti sa te uiti pe site-ul facultatii care te intereaza pentru ca acolo scrie acest detaliu.

| christall a răspuns:

Ce facultate te intereseaza? Ce domeniu si in cd localitate?

| brokxy explică (pentru christall):

Baia mare universitatea de nord, imi poti spune te rog frumos daca apare cand se pot face inscrieri eu am dat pe site la adauga dosare si nu ma lasa sa apas, zici ca e blocat. Funda poti da si tu sa imi spui daca iti apare si tie blocat? https://stiinte.utcluj.ro/

| christall a răspuns (pentru brokxy):

La ce facultate?