| sabygaby a întrebat:

Dragilor, va zic sa sunt boboaca, anul asta imi incep primul meu an de facultate. si am neoie de cateva sfaturi...
adica
caiete sau dosar cu foi aplicate
ce e mai bine pentru facultate, cum sa procedez, sfaturi bune pentru un boboc care acuma isi incepe facultatea, multumesc

2 răspunsuri:
| Darr1u5 a răspuns:

Desi majoritatea o sa mearga cu foi (ca na "e mai cool"), eu te indemn sa iti iei caiete, daca vrei sa si inveti. Foile o sa le pierzi, o sa se amestece si cand va trebui sa inveti nu o sa ai de unde. Multi au patit...

| smart01 a răspuns:

Depinde cat esti de organizata. Eu m-am descurcat mai bine cu foi si cu mape, pentru ca la majoritatea cursurilor aveam materiale mixte (notite+suporturi de curs tiparite) si atunci mi-a fost mai usor sa le tin organizate. Caiete eventual pentru orele de seminar, daca ai de facut teme. Bafta la facultate!