| any007 a întrebat:

Buna dragilorhappy In cateva zile se incepe un nou an studentesc, si cum sunt boboaca v-as ruga sa-mi dati si voi cateva sugestii(poate voi sunteti mai mari) cu lucrurile necesare pentru a ma muta la gazda(camin). Primul lucru la care m-am gandit a fost sa-mi iau o cana si o pernahee hee. Voi ce ati ma adauga? Multumesc frumos

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Haine, tacamuri, hartie igienica, asternut, mancare, incarcatorul pentru telefon, prosoape, sampon, sapun, gel de dus, mancare, papuci, un trening, pijama, mancare...si as putea sa mai insir inca o gramada. Lista lui fi-meu avea trei pagini si am avut 3 genti si un rucsac.
Si nu... n-am gresit cand am scris "mancare", pentru ca o sa ti se faca un dor nebun de mancarea de acasa.