| Necunoscutu92 a întrebat:

După cât timp aproximativ se vor spune rezultatele de la teza?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Asa cum au spus cei de mai sus (max. 3 săpt), dar dacă are timp (și chef de a corecta), vă poate aduce rezultatele si in două, trei zile.

5 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Unii le aduc si intr-o zi, depinde de profesor si de materie.
Tezele la istorie, romana se corecteaza mai greu. E mai mult de citit, mai subiectiv. As spune ca la romana ar trebui sa le aduca in doua saptamani.
Daca e vorba de o materie de genul matematicii, fizicii, ar trebui sa va aduca tezele in maxim o saptamana.

| SynapseNinja a răspuns:

Depinde de fiecare profesor în parte cât de repede corectează teza. Dar, cam in mare, în aproximativ 3 saptamani.

| fabian12345326 a răspuns:

Vreo 2 saptamani