| BlackMonk a întrebat:

Dupa ce achit taxa de inmatriculare la Universitatea Transilvania, voi preda chitanta la secretariat dupa ce incepe anul universitar sau inainte?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Ei te au in baza de date de la casierie si odata ce te-ai inscris cu dosarul atasezi la dosar chitanta si o dai la secretariat.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Măi, da "GREU" o fi să te uiţi pe site-ul oficial :(

"Plata taxei de înmatriculare, pentru toţi candidaţii admişi (buget şi taxă, licenţă învăţământ cu frecvenţă, licenţă învăţământ la distanţă, şi master), în valoare de 60 lei, se poate efectua la casieria universităţii până la data de 30 septembrie, anul curent (chitanţa trebuie depusă la dosarul candidatului)." - SURSA :
http://www.unitbv.ro/itmi/Admitere.aspx

Păcat că LENEA nu doare :( :( :(

Toate cele bune!