| Vaicedilema a întrebat:

Salutare tuturor. Știți cumva de cate ori pot repeta anul universitar la Universitatea Transilvania din Brașov? Și sub ce condiții pot îngheța un an universitar. Momentan sunt anul 3 din 4.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Descarca "Regulamentul privind activitatea profesionala a studentilor ": https://www.unitbv.ro/......7-studenti
cateva dintre articolele din continut raspund la intrebarea ta

| Vaicedilema explică (pentru alessia5158):

Am impresia că doar de 2 ori pot repeta ca maximul anilor să nu treacă de 6 ani la licență.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat