| florin616 a întrebat:

Cand trebuie platita taxa de inmatriculare ca student la Universitatea Transilvania?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Scrie pe site-ul oficial, dar vă este "GREU" să căutaţi!

"Plata taxei de înmatriculare, pentru toţi candidaţii admişi (buget şi taxă, licenţă învăţământ cu frecvenţă, licenţă învăţământ la distanţă, şi master), în valoare de 60 lei, se poate efectua la casieria universităţii până la data de 30 septembrie, anul curent (chitanţa trebuie depusă la dosarul candidatului)." - SURSA :
http://www.unitbv.ro/itmi/Admitere.aspx

Toate cele bune!

| florin616 explică (pentru bursuc001):

Nu-mi intra pe site acolo

| bursuc001 a răspuns (pentru florin616):

Probabil că ai o problemă cu browser-ul sad
Eventual, încearcă să intri de pe ALT browser...

O zi frumoasă!