| Iulia2626 a întrebat:

După ce s au încheiat mediile, profesorii au voie să pună absențe?

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Daca nu esti prezent la ora e obligatia profesorului sa iti puna absent la ora indiferent de note si medii.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ți-a incheiat nota la purtare, absențele se pun degeaba

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă răspunsurile primite ar fi fost "NU" in loc de "DA", ce ai fi făcut? I-ai fi scris lui Cîțu sau lui Sorin Câmpeanu? : ))

| Zuzu1991 a răspuns:

Pana cand catalogul ajunge la arhiva, nimeni nu poate face distinctia intre o absenta pusa inainte sau dupa incheierea mediilor

| random1620 a răspuns:

Cam da. Imi pare rau sa-ti zic