| Sebastiana12345 a întrebat:

Dupa redistribuire pot pierde locul la buget? Am fost admisa, am depus dosarul.

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Nu poti sa l pierzi. Daca ai intrat la buget ramai la buget. Nu mai are cine sa iti ia locul. Plus ca mai sunt care se retrag. Nicio sansa sa pici la taxa!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, la redistribuire doar urci locuri nu ai cum sa cobori.

| AC4S4 a răspuns:

După redistribuire poți doar să urci în lista opțiunilor sau să stai pe loc, nu să scazi.
Depinde de opțiunile tale. Dacă ai opțiuni cu taxă în fața opțiunii la care ai intrat, sunt șanse să ajungi la taxă. Dacă nu, la buget rămâi.