| Cezar_Papadiuc_1996 a întrebat:

Dupa saptamana asta altfel, mai este vreo sapt. sau se da direct vacanta?

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Practic, cei care nu participa la activitati in saptamana altfel, au luat deja vacanta.winking

| mona a răspuns:

Se da direct vacanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
După această săptămână aveţi o săptămână de vacanţă.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanţă.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Dupa saptamana altfel mai avem o saptamana vacanta.

| TashaUhm a răspuns:

Sincer.
Eu stiu ca dupa saptamana asta ''altfel'' avem o saptamana de vacanta(care e de primavara..nu de Pasti)asta ar insemna de pe 8 pana pe 14 stam acasa. si pe urma inca o saptamana sau chiar 2 de scoala. si iar pauza.(vacanta de Pasti)

Sper ca te-am lamurit`!laughing

| Sylvye a răspuns:

Avem vacanta dupa saptamana asta.Va mai fi o zi libera pe 1 mai care pica miercuri si sunt zvonuri ca vom avea liber si pe 2 si 3.

| BlacK0NinjA a răspuns:

Dupa saptamana altefel avem o saptamana de vacanta ( vacanta de Paste) si dupa iar scoala. P.S. fundita?