| Haarpcord62 a întrebat:

Ieri la stiri a zis asa : "Elevii dupa ce vor termina saptamana altfel vor intra in vacanta de primavara care tine 2 sapt."E adevarat ca tine 2?

Răspuns Câştigător
| Irinα a răspuns:

Din pacate vacanta va tine o saptamana.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este adevarat, vacanta e doar o saptamana

| zurick a răspuns:

Nu este adevarat avem doar o saptamana vacanta.

| AlexDrHouse a răspuns:

Asa a zis la stiri? OMFG nu pot sa creed. si de fapt nu are cum sa fi zis asa. in primul rand aceasta saptamana nu se numeste "Saptamana Alfe; l" ci "Sa stii mai mult, sa fii mai bun" asa ca mesajul asta e invalid.scuze. sau poate te-ai exprimat tu gresit si aia de la stiri au zis ca e de 2 saptamani. dar aici e o problema si sunt incurcaturi. in primul rand ni s-a prelungit anul trecut vacanta de vara cu 2 saptamani si anul scolar are un numar fix de patamani asa ca au hotarat sa ne ia din vacanta asta de primavara. acum nu stiu, orice e posibilhappy
funda?

| Tina98 a răspuns:

Nu este adevarat. Vacanta de dupa Saptamana Altefel este de o saptamana. Apoi vor fi cateva zile libere de pe 1 mai pana pe 6 mai. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy