| CosminDDB1948 a întrebat:

După terminarea orelor, elevii care sunt cazați la căminul liceului au voie sa iasă din incinta liceului în oraș, de exemplu că sa bea un suc la o terasă? La cămin, stingerea se dă la ora 22:00? Daca da, ce se întâmplă dacă continui sa folosesc dispozitivele electronice după ora 22:00, care sunt penalizările? Menționez că liceul nu e unul militar.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu cred ca e problema sa intre administratora peste voi, cât nu faceți gălăgie puteți sta pana dimineața pe ps telefon etc, cât despre penalități pana la urma dacă va tot prinde bănuiesc ca va da afara evictie.