| NuConteazaCineSunt a întrebat:

E adevarat ce a zis la televizor? Ca pentru incalzirea corzilor vocale trebuie sa mananci o ceapa inainte de a incepe sa canti?

6 răspunsuri:
| Available a răspuns:

Voce cu miros de ceapa?! probabil ca o fi adev., dra eu sincer nu-ti recomand asa ceva

| Alynutzaaa a răspuns:

Posibil insa chiar daca ti-ai incalzit corzile vocale nu cred ca vei putea canta deoarece vei avea dureri de burta laughing!

Eu am mai auzit inca o solutie care a dat chiar si raode unei prietene - Oul crud! ( asta daca nu iti este scarba! )

| lucianman a răspuns:

Eeee vrajeala.mai sta cineva langa tine cand o sa canti?laughing) mai buna e ciocolata recomand si cica sa inghiti un ou crud inainte sa canti se pare ca face bine dar...nu am curaj sa incerc succes si sper ca te-am ajutat... funda?

| Mentaaaaa a răspuns:

E posib sa fie adevarat dar merge si cu lamaiewinking e mai bine decat cu ceapa

| Deeliaa a răspuns:

Da s-ar putea sa fie adevarat happy

| Bianca29_9665 a răspuns:

De obicei asa este dar acum depinde si de cum vrei sa le incalzesti nu neaparat cu ceapa...(pot fi ceaiuri caldute, sprayuri...etc)happyfunditahappy?