| Klararina a întrebat:

Care este programul cursurilor din universitățile Artifex și Hyperion? Mă refer strict la cum sunt poziționate cursurile și intervalul orar.
Mai exact la Management/Marketing la Artifex și Afaceri internaționale/Management la Hyperion.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pe site ar trebui sa gasesti orarul. Ai cautat?

| Klararina explică (pentru Aasdfghj):

Da, pe site imi arata strict programa cursurilor, materiile si orele totale intr-un semestru/an, iar eu imi doresc sa stiu orele la modul general in care ar putea avea loc cursurile.