| fanJBfan a întrebat:

Voi cum va prindeti parul la scoala? ( intrebare pentru FETE )

Răspuns Câştigător
| Deutza_5625 a răspuns:

Pai eu de obicei nu-l prind. dar cand o fac. ori coditza impletita, ori spic, ori coada d cal... ori mi-l ondulez si chestii de'astea...
Pupici!

9 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Pfffoah...

Dat fiind faptul ca parul meu este gen 'emo', mi-l prind cam asa:

http://www.youtube.com/watch?v=r_2E1jg06_0 (minutul 3:33)

| ancutsa410 a răspuns:

Uneori nu-l prind deloc.alteori in coada.sau sus ...sau intr-o parte si bag o clama.bine ca a meu e cret si e usor de aranjat.in prind cunva si zici ca am trecuth pe la coaforlaughing

| EnnY a răspuns:

Da ca am o diriginta proasta care vrea sa il prinzi in coada

| Neah a răspuns:

Pai uneori nu-l prind si imi pun un acesoriu cum ar fi cordeluta sau agrafa, altelori imi prind cu clama la spate si alteori in coada (nu dinaia sus, ca pentru piti) big grin

| Delycyous a răspuns:

Eu...de obicei il las desfakuth

bye:*

| alexa6808 a răspuns:

In coada, desfacut etc.

| Natalia_8837 a răspuns:

Uneori il prind sub forma de bob fals( http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0 ) sau coada de cal intr-o parte...:*

| AdavonC a răspuns:

Eu de obicei il pieptan bine si il las desfacut sau la sport il prind intr-o coada de oricare sa nu ma incomodeze.