| EuILSustinePeCristi202 a întrebat:

Era un membru care zicea ca mess-ul verisoarei sale i s-a stricat.
Am aceeasi problema.
Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Sa iti downloadezi alt messenger

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Sa-l reinstalezi

| MihaicaDan a răspuns:

Eu mi-am restartat windows-ul meu si nu mai mergea yahoo.Asa ca tot am incercat sa-l instalez dar nu vreia asa ca am luat unu din anul 2007

| MihaicaDan a răspuns:

Eu mi-am restartat windows-ul si nu mergea yahoo.nu stiu dc am incercat de multe ori sa-l instalez si nu mergea. Dar mi-a venit ideea sa iau alt yahoo. Si am luat unu din 2007 si mi-a mers.Incearca si tu

| EuILSustinePeCristi202 explică:

Chiar messenger 10 nu merge

| Aero_7920 a răspuns:

Buna ai putera sa iti iei altul. de preferat messenger 10