| George_5321 a întrebat:

Am si eu problema whistling am vrut sa intru pe mess aseara si imi zicea ca parola nu e buna ce pot sa fac?crying

5 răspunsuri:
| iiGabytsa a răspuns:

Buna.
Poate nu ai scris-o corect, sau cineva ti-a spart id-ul.
Intra in Yahoo! Messenger si da-i la forgot password.
Acolo iti pune intrebarile de cand ai facut contul si daca raspunzi corect iti vei pune din nou o parola.
Succes!
P.S.big grinaca nu merge nici una dintre sugestii, iti sugerz sa iti faci o noua adresa si sa ii anunti pe toti.
Succes din nou!

| BlackRose95 a răspuns:

Dai la forgot password, care e acolo jos sub Get a new yahoo id.

| RuxiiRawrr a răspuns:

Buna,incearca sa dai la,, Forgot Password'' dar este mai greu, iti trebuie datele de cand ai facut idul.
Daca nu poti roaga un prieten care le are cu calculatoarelesmugsi pemine m-a ajut un prieten si nu mi-au trebuit datele aleabig grin
SausadFa-ti alt id. de messenger...stiu,dar trebuie daca nu ai avut foarte multi prieteni incearca sa le iei din nou idurilebig grinsi daca nu le mai stii idurile. ia-le de pe Facebookbig grin
Succes, sincer imi pare rau asa mi s-a intamplat si miesad
Pa-pasmug

| vlad12 a răspuns:

Dai la Recuperare Parolalove struckIti pun intrebarile din cont la facere.Sau poti sa ti-o amintestitongueShi, daca nu le mai stii, fa un alt id asa odat si sparge-ti parola.E unu filmulet pe siti-ul Pe Teavalove struckFunda?

| George_5321 explică:

De cate ori dau la Forgot password cand bag id si codul acela imi zice Id INVALID straight face mereu