| PatrickJane20001 a întrebat:

ESEURI LA LIMBA ROMÂNĂ :
Sunt în clasa a 12a, mă pregătesc pentru bacalaureat și încă lucrez la eseuri. Cum mie personal mi-a fost greu până acum să stau ore în șir adunând toate informațiile de pe net/cărți, necesare să alcătuiesc un eseu complet, sunt sigură că mulți dintre voi aveți această problemă uneori. De aceea am inceput sa scriu pe WATTPAD eseurile mele in speranta ca va fi de folos cuiva. Problema este ca putina lume le gaseste. Cum fac sa fie mai vizualizate de catre ceilalti? Sau unde ar trebui sa le postez?

1 răspuns:
| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Există un grup pe Facebook special creat pentru cei care dau bacalaureatul la limba română, ai putea să postezi acolo, sigur le-ar folosi multora, grupul se numește: Bacalaureat limba și literatura română 2020-Vox Valachorum.