| Maria1189 a întrebat:

Tocmai am dat examenul de bacalaureat si spre rusinea mea, am picat la limba si literatura romana. Voi da in toamna la romana si vreau sa ma pun cu burta pe carte dar pentru asta am nevoie de toate eseurile la literatura dar sa fie facute de un elev foarte bun, nu vreau eseuri copiate din carti pentru ca am si eu destule acasa. Daca este cineva dornic sa ma ajute, sunt dispusa sa ii platesc eseurile, cu conditia sa fie foarte bine puse la punct, si repet, sa nu fie copiate din carti. Va rog sa tratati aceasta rugaminte cu seriozitate! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Uite un site care poate o sa te ajute:http://www.scrigroup.com/educatie/literatura-romana/index.php

| crisiss a răspuns:

Ca sa poti invata acele eseuri cum trebuie te sfatuiesca sa-ti faci singur, e singura modalitate de a intelege asa cu trebuie dar pentru asta tebuie sa fi citit catile.
bft!