| Lowly a întrebat:

Spuneti-mi va rog o carte buna care sa contina eseuri pentru bacalaureat si pe care sa o pot comanda online. Adica eseurile sa fie construite exact pe cerintele care se dau la bac. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adriana1997 a răspuns:

Buna! Iti recomand cartea ''Eseul'' de la Editura Art, o am si eu si e foarte buna, ne-a recomandat-o profesoara de romana, in carte ai cerinte de la bac si mai jos fiecare pas de rezolavre. Iti doresc o zi minunatawinking