| Evileye6 a întrebat:

Este adevarat ca in romanul Agathei Christie " Muncile lui Poirot ", personajul principal, Hercule Poirot este ucis dupa atatea cazuri in care a investigat moartea altora?

Răspuns Câştigător
| Seiran a răspuns:

Buna~!
Nu.Eu nu am citit cartea,dar stiu ca Poirot moare in alt roman, adica in romanul 'Draperia'. Daca te intereseaza si Miss Marple, sa stii ca ea nu moare~ea se intoarce la viata obisnuita in satul sau.PS:Si mie imi place Agatha Christiewinking