| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca teza la romana din clasa a 7-a a fost mai grea pe semestrul al 2-lea? Mie mi's-a parut mai usoara, chiar daca am luat nota mai mica. Voi ce note ati luat la teza? (vorbesc cu cei de clasa a 7-a si a 8-a)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yo am luat 8.60 si pe primul sem am luat 8.70 deci nu prea mare diferenta dar...profa de rom mi-a spus ca ea mi-a dat 8.80 si celalalt corector 8.40 si s-a facut media...marog sti despre ce vb. Dar vreau sa spun k pe primul sem. nu am luat de la niciun corector 8.80 straight face Asta inseamna k m-am descurcat mai bine la teza asta? rolling on the floor Nici eu nu Stiu rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

A fost usoara...eu am luat 9, 75 tu cat ai luat?

Răspuns utilizator avertizat
| Foca_4528 a răspuns:

Usoara am loat 10

| Grey a răspuns:

Eu am luat 8.15straight facestraight facestraight face...intr-adeavar a fost usoara teza, INSA [ma uit pe antena 1 la neata cu R&D silaughing era sa zic."insa mercurul va mai creste"asa sorry] decilaughing da, teza a fost mai usoara, dar ne'a dat peste cap subiectul al 2 lea - nu ne-am mai putut exprima opiniile atat de mult ca pe primul sem, a trebuit sa scriem exact ca la cartestraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca a fost parca putin mai grea decat cea de pe primul semestru am luat 8, 45

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

8. a7a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat 9, 50

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yo pe primul semestru am luat 8.63 iar pe al doilea am luat 9
mi s-a parut mult mai usoara pe al doilea decat pe primul