| Elennaelle a întrebat:

Este buna cartea de bac Limba si Literatura romana, proba scrisa proba orala. Edit: Art. Autori: Florin Ionita, Monica Columban, Horia Corches? astept rasp, daca o aveti. [fundita].

2 răspunsuri:
| SimoDR a răspuns:

Este super, baiatul meu o are si de acolo a invatat. Acum...sa speram ca a invatat cu folos, ca la ce va asteapta, cu surpizele ministerului si cu ideile cretine care vin in mintea sinistrilor...Bafta!

| Elennaelle explică (pentru SimoDR):

Am primit multe raspunsuri din partea unor colegi, ca nu este buna..acum sa speram..ca este