| Ella_6365 a întrebat:

Este careva la liceu particular? Daca da, cum e acolo? happy cu absentele, cu notele.

2 răspunsuri:
| Ella_6365 explică:

Doar pentru ca cineva e la liceu particular, nu inseamna ca trebuie marginalizat, sau vazut altfel. pana la urma sunt si ele tot licee.
eu sunt in spiru si in fiecare semestru trebuie sa ma chinui nu ca sa iau note de 10, ci ca sa trec. din moment ce normal nu-mi iese cine stie ce medie ca sa ma mut la alt liceu, credeam ca la cele particulare va fi mai usor

| drAn3 a răspuns:

Vai, vrem liceu particular.
Daca parintii tai au destul cashmoney si ii poti fraierii, du-te, dar te asigur ca nu o sa stai acasa, tot o sa trebuiasca sa te duci si se prada mai mult sau mai putin la fel de putin ca la liceurile noastre, ale muritorilor.