| ellene a întrebat:

Este cineva care a citit "Spre far"-Virginia Woolf, "Muntele vrajit"-Thomas Mann, "Ulise"-James Joyce si"Punct contrapunct"-Aldous Huxley si ma poate ajuta cu un rezumat sau macar sa-mi zica niste idei principale?
multumesc, mi-ati fi de mare ajutor!(macar ceva in plus fata de putinul care e pe net)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a intrat timpul in sac domnisorico? Crezi ca profesorul ala e tembel si nu-si da seama care le-a citit si care nu? Iti spun eu ca stie de inainte.

1 răspuns:
| powergirl a răspuns:

Ia-le si le citeste si afli mult mai multe asa