| Loyd06 a întrebat:

Scuze categoria. Cine a citit Thomas Mann Muntele vrajit? E buna? Cam despre ce e vba in ea?

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Gorto...cartea asta face cat o biblioteca de carti,e o capodopera.
E o carte lunga,dar sa nu te sperie lucrul asta,ia-o ca pe o provocare!
E o carte care te lumineaza in foarte multe domenii,medicina,filozofie,psihologie,dragoste,initiere,te invata toleranta,marinimia sufleteasca si atatea altele,ca ceva se va schimba in tine dupa ce o vei citi.
Desi, nu oricine poate citi o asemenea carte, dar cine o face are numai de castigat.