| Elfa17 a întrebat:

Este cineva la ASE la facultatea de management? Am fost admisa acolo si as vrea sa stiu mai multe delatii de genul programului, cat de dificil este acolo, cat timp liber iti mai ramane...As fi incantata sa aflu mai multe de la oameni care chiar studiaza acolo...

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand esti la o astfel de facultate, dar la stat, nu prea ai timp liber. Depinde numai de tine, cat esti de capabil/a sa-ti faci acest timp. Apoi, notiunea de timp liber este ceva relativ.