| Marius151 a întrebat:

Este cineva pasionat de psihologie sociala sau psihologie criminalistica?
Daca da, dati-mi add la qz_sagittarius@yahoo.com, bineinteles, daca doreste cineva sa vorbim pe tema asta.

4 răspunsuri:
| Marius151 explică:

Sunt la inceput de drum, pana acum am apucat sa citesc doar o carte
"Cartea gesturilor" Peter Collete, deci cred ca mai mult doresc sa ma lumineze cineva decat sa ofer.

| Marius151 explică:

Da-mi add pe yahoo, sau lasa-mi mesaj cu id-ul tau, pe mine mai mult ma intereseaza daca poti sa imi recomanzi carti sau ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceva de oferit, sau doresti sa vorbesti cu cineva sa te luminezi si tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariuse, nu am timp sa te educ ca... nu mi-ar mai ramane pentru. mine.
Sacrificii inutile nu-mi permit, deci... ne intalnim cand si cand pe Yahoo, daca iti convine.