| Anonimuserr a întrebat:

Este grea facultatea de automatica si calculatoare?

Si ce materii se fac acolo? Pe ce se bazeaza facultatea mai exact?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este una din cele mai căutate facultăți, este mult de învățat.
http://acs.pub.ro/
Succes!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E destul de grea dar daca iti place...

materii se fac multe pentru ca sunt multe sectii. Daca vrei sa vezi concret intra pe site ul facultatii si vezi acolo ce cursuri se tin la fiecare specializare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de grea... In principiu se bazeaza pe Matematica (Analiza matematica, Algebra liniara si geometrie analitica), Fizica, Bazele programarii etc.

| robroy a răspuns:

Mate-info e baza