| vallentina123 a întrebat:

Este Mara(Ioan Slavici) un parinte grijuliu? Daca da de ce? :* Funda

5 răspunsuri:
| roby96 a răspuns:

Mara nu este un parinte grijuliu...dar ea crede ca, copii ei se pot descurca singuri...de exemplu atunci cand cei 2 erau pe o barca(sau masa, nu mai stiu) in lac ea nu a vrut sa plece de langa pod pentru a nu pierde niste bani

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Care Mara? Daca este cea din Pariu cu viata, atunci da.ESte un parinte grijuliu.Se comporta asa cum trebuie cu copii ei.
Succese!

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna! iar...
Uite vezi? Daca nu te exprimi corect nimeni nu poate sti la ce te referi cu adevarat.
Pa!

| Mihaiadamache a răspuns:

Desigur,Mara este cea mai puternica femeie din film!

| Mihaiadamache a răspuns:

Haha greseala de exprimare!