| IsabellaMaria a întrebat:

Este obligatoriu sa mergi la simularile pentru bac? Astept raspuns happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Dar oricum, nu ar strica sa vezi cam cum te-ai descurca la bac.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Nu este obligatoriu dar te ajuta enorm sa iti evaluezi clar cunostiintele si sa vezi la ce nivel esti.Ar fii pacat sa nu mergi, te poate scapa de un stres.

| thePanda a răspuns:

Buna. Nu este obligatoriu dar daca vrei sa vezi daca ai vreo sansa sa iei bacul sau chiar sa vezi cat de pregatit esti pentru acest examen, te-as sfatui sa mergi.

| adycool09 a răspuns:

Da normal