| Citara a întrebat:

Este obligatoriu sa practic (sau sa fi practicat în trecut) arte marțiale pentru a intra în S.A.S?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este o conditie obligatorie.

5 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

In primul rand ca sa intri in S.A.S, trebuie sa devii politist, si abia dupa cel putin 5 ani de vechime ca politist poti ajunge in S.A.S., asta doar daca treci probele de rezistenta care sunt foarte grele sau daca esti ales sa te alaturi, nu stiu sigur exact cum e, dar e una din variantele mentionate de mine

| Citara explică (pentru 1234568807):

Ok! Ce legatura are asta cu întrebarea pusa de mine, te rog sa nu mai vorbesti daca nu stii pentru a intra în S.A.S trebuie sa ai minim 3 ani vechime în politie...

| 1234568807 a răspuns (pentru Citara):

Eu te-am explicat conditiile pentru a intra in S.A.S., nu asta ai intrebat?

| Citara explică (pentru 1234568807):

Am întrebat daca trebuie sa practici arte martiale pentru a intra. O zi buna

| 1234568807 a răspuns (pentru Citara):

Nu trebuie, dar trebuie sa ai o conditie fizica buna