| →βσσblėėŝ←׃╳ a întrebat:

Este posibil sa apara deja rezultatele de la evaluarea nationala clasa a8a la limba si literatura romana? Eu am fost informata ca am luat 6.7 si ma gandesc in continu ca nu are cum... Din cate stiu vineri apar rezulatele si nu pot fi afisate inainte de termen... Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Eu nici nu vreau sa ma gandesc,am gresit o gramada la mate! la romana am bulit-o unde era mai usor! sunt obosita,nervoasa, stresata! sa-i ia dracu` pe aia care au facut subiectele ca ne-au distrus mediile din toti cei patru ani, in care am invastat ca prostii! Si nu cred ca pot aparea mai devreme!

| Emma_5696 a răspuns:

Hmm. nu stiu

tie cine ti'a zic ca ai luat 6.70?
profesorii?
din cate stiu nu se corecteaza in scoala in care am dat evaluarea

si eu stiu ca tot vineri vor fi afisate si la romana si la mate...

nu stiu ce sa zic... dar asteapta pana vineri
poate sa interesat un profesor din scoala ta. despre tine
nu stiu ce sa zic.

| Eyleen a răspuns:

Da si eu m-am informat si din cate am inteles am luat o nota muult mai mica decat ma asteptam, oricum o sa fac contestatii pentru ca nu mi se pare corect sa-mi scada aproape un punct cand eu stiu ca am facut perfect totu`.Ma tot gandesc poate o fi o greseala de nume si mi-e cam frica crying. Oricum vineri ne vom lamuri noi crying Da pana atunci trebuie sa avem multa rabdare!

| →βσσblėėŝ←׃╳ explică:

Si eu am gresit unde era mai usor, exact la propozitii mi-am dat seama doar acasa si nu imi venea sa cred.Adica inteleg poate din cauza emotilor dar totusi nu imi vine sa cred.

| D3e3 a răspuns:

Noua ne-a spus profesoara ca lucrarile s`au corectat doar ca rezultatele or sa apara vineri, o data cu cele de la matematica.

| kessu a răspuns:

Vineri se aflahappy

| Avon_8981 a răspuns:

10 iunie 2011 Încheierea cursurilor pentru clasa a VIII-a
13-15 iunie 2011 Înscrierea la Evaluarea Nationala
20 iunie 2011 Limba si literatura româna - proba scrisa
21 iunie 2011 Limba si literatura materna - proba scrisa
22 iunie 2011 Matematica - proba scrisa
24 iunie 2011 Afisarea rezultatelor (pâna la ora 14)
24 iunie 2011 Depunerea contestatiilor (orele 14-18)
25-26 iunie 2011 Rezolvarea contestatiilor
27 iunie 2011 Afisarea rezultatelor finale dupa contestatii