| anonim_4396 a întrebat:

.. am si eu o intrebarehappy!!!

Cand scriu numele meu pe google imi apar rezultatele de la evaluarea nationala din clasa 9-a sad si nu sunt tocmai bune am luat 5 matematica 6 romana.
Ce pot face sa nu mai apara acolo?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.
Pune mana si invata ca dupa bacalaureat o sa iti apara si rezultatele de acolo.Nu vrei sa scrie 9 si 10 in dreptul numelui tau? Si astfel iti salvezi si onoarea, stergi cu buretele rezultatele din a clasa a 8-a.Bafta! happy

| ascovit a răspuns:

Ai putea sa te impaci cu ideea, si cam atat... nu ai ce sa faci. Pune mana pe carte si evita astfel de situatii pe viitor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa faci, nu ai control nici asupra ce indexeaza google, nici asupra serverelor care hosteaza notele tale... te impcai cu gandul

| alexandra19961996 a răspuns:

Nimic...schimba-ti numele laughing))) rezultatele au fost afisate pe net si nu ai cum sa modifici rezultatele pe care google-ul ti le gaseste tongue