| Dumytru1996 a întrebat:

La ce ora apar rezulatele la evaluarea nationala?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
În jur de 10.

| ToxicDump a răspuns:

Pana la ora 14:00 rezultatele trebuie sa fie pe tabelul de la scoala ( asa zice legea ) acum daca asta nu se intampla... nu e vina mea.

| BBAlyss a răspuns:

La ce ora apara pe internet? Nu stiu
Dar la scoala se vor afisa doar la 12, la mine in oras

| Ella3133 a răspuns:

Cica ar fi trebuit sa apara pe net(mai exact pe edu.ro),dar nu au aparut, mai bine te duci la scoala pe la 12 si le gasestiwinking

| Ciprian_6540 a răspuns:

Nu sunt aparute ala e prost rau de tot, asa de prost incat asa s-a nascut

| eu_8723 a răspuns:

Rezultatele sunt aparute...cauta`le pe google...winking

| Maddu a răspuns:

Unde sunt ma aparute? sppune`ne si noua daca tot bagi spaima in noi?