| debby2000 a întrebat:

Esti in camera ta,iar parintii tai sunt intr-o alta incapere.tu le povestesti razand o intamplare hazlie; la un moment dat, mama te intreaba de ce razi.
Trebuie sa fac un dialog amuzant pe tema asta.Cine ma poate ajuta ii dau fundita+vot. love pentru cei care sunt dispusi sa faca asta :*

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Mama : Draga mea, de ce razi?
Eu : Povesteam o intamplare amuzanta la telefon, unei colege.
Mama : Ia zi-mi si mie. Sa radem impreuna
Eu : Bineee... deci astazi, cand ma intorceam de la scoala cu colega mea de banca, ea mi-a povestit ca are la tara, la bunica ei un pui care nu are pene pe dos
Mama : Haha...
Eu : Si zicea colega mea de banca ca puiul acum e mare si calareste gainile prin curte
Mama : Foarte haios. Scuze ca te-am intrerupt. Continua-ti relatarea pentru colega ta.

| debby2000 explică (pentru blueangel99):

Este amuzant, dar astept si alte raspunsuri. daca nu mai sunt altele mai bune iti dau funda

| blueangel99 a răspuns (pentru debby2000):

Ok, stai linistita, ca nu sunt obsedata de fundite. Da-o cui vrei, dragawinking

| debby2000 explică (pentru blueangel99):

It multumesc foarte mult

6 răspunsuri:
| AHappyDay a răspuns:

Cand o sa intelegti ca nu se fac teme pe TPU.Inainte mai incercati sa mascati tema spunand ca: faci tu suplimentar, ca vrei doar o explicatie, dar acum nesimtirea a depasit orice limita. De ce sa imi pierd eu vreau cu aiuriti ca tine.AngelYuna ti-a dat un raspuns, nici macar nu ai bunul simt sa ii dai funda. Astepti si alte raspunsuri? Dar al lui ce are? Mai faci si nazuri dupa ce ca ai capu' pe umeri doar de decor.

| debby2000 explică (pentru AHappyDay):

Nesimtitule ce esti.de parca tu nici odata nu ai cerut ajutorul la teme pe tpu.nu mai comenta atata.si apropo:se vede ca in capul ala al tau nu pre ai materie cenusie.Dar eu nu ma cobor la minte unor handicapati prosti crescuti

| AHappyDay a răspuns (pentru debby2000):

Daca nu ai vazut, am evitat sa te jignesc pentru ca orice om merita respect. Dar din pacate, tu nu ai nici macar cei 7 ani de acasa ca sa intelegi asta.Ti-am spus doar realitate, daca adevarul doare atat de tare.....imi pare rau pentru tine. Nu mai face presupuneri eronate si incearca sa iti controlezi limbajul. Si, pune mana pe o carte de gramatica, chiar iti trebuie.Insa pentru ca m-ai scos din sarite, se vede cat esti de proasta, daca nu stii sa faci o tema atat de simpla.