| qieiqpalz a întrebat:

Eu am o familie foarte fake/cu 2 fețe pentru ca eu am o ruda in alta tara si cand vine in Romania, matusa mea o cheama la ea, sta 1 zi pana se goleste de bani, dulciuri etc si dupa vine la mine acasa cu mana goala si sta 1 sapt. De fiecare data cand vine acea ruda, matusa mea cu restul familiei ei vine o pupa in cur. Am o verisoara care are niste haltere si inainte sa vina acea ruda a zis ca nu mi le da ca cica face cu ele ca nu stiu ce si cand a venit ruda aia a venit verisoara mea la mine in camera si a lasat usa deschisa sa auda acea ruda ce vb noi si ea pe un ton mai ca nu urla zice "hai ca iti dau halterele ca eu nu le mai folosesc!" Mie imi venea sa o scuip si sa o scot afara smr..asa m-o enervat si pe acea ruda o tot pupa in cur, se da ca ii pasa de ea si cand colo ei vor doar banii.Ei oricum sunt bogati dar mai vor inca, eu nu sunt bogat si nu sunt asa hapsan dupa baii. Oare ce as putea face? Ca ai mei sunt foarte paraciosi, le zic nu la ceva, gata ma parasc la acea ruda, ce sa fac? Eu ii tot evit nu ii mai suport.Ce ziceti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat de analfabet este 100% real ce spui.
Iti raportez acum ca asta trebuia sa fie la categoria Adolescenti si iti vor da astia de pe TPU automat unde sa suni sa rezolvi.

| qieiqpalz explică (pentru anonim_4396):

Eu ce sa fac daca am avut o profa de romana ca pixu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Nimic. Stai ca-ti vor lasa astia de la TPU numar telefon si link-uri sa rezolvi ce-ai spus mai sus.

| qieiqpalz explică (pentru anonim_4396):

Nu mersi